INFORMACE K NÁKUPU

Ceny dopravy se liší dle objemu (hmotnosti) Vaší objednávky a dle Vámi vybraného dopravce.

Ceny pro objednávky do max. 30kg doručované prostřednictvím České pošty jsou dle rozměrů tyto: S  , M, L, ..XL  na adresu, na poštu, do Balíkovny Ceny pro objednávky do max. 10kg doručované prostřednictvím Zásilkovna jsou dle hmotnosti tyto: do 5kg… do 10kg na adresu, do Z-Boxu, do výdejního místa

……….

Doručení zboží ve většině případů trvá 2 pracovní dny od podání. Záleží na vytíženosti přepravce a na zvoleném způsobu dopravy (na adresu, výdejní místo, apod.) Informaci o odeslání zboží dostáváte automaticky po jeho předání dopravci.

…….

Po vytvoření Vaší objednávky je Vám odeslán potvrzovací email s rekapitulací a s platebními údaji pro uskutečnění platby. Následně čekáme na připsání platby na náš bankovní účet. Tento krok vyčkávání odpadá v  případě, kdy objednáváte na dobírku nebo platbou při osobním vyzvednutím. Po obdržení platby za objednané zboží je Vám odeslán druhý potvrzovací email o přijetí platby a zahájení příprav na odeslání zboží. V tuto chvíli předáváme informace o objednávce do expedice a Vaše objednávka je chystána, kompletována, balena a připravuje se k odeslání. Tento krok je odvislý od vytíženosti expedice a výroby, a od ročního období sezóna, mimo sezóna. Obvykle (nejčastěji) trvá 3dny, mnohdy obratem ten den, někdy déle. Následně je Vaše objednávka předána vybranému dopravci. Dopravce Vás obratem informuje o převzetí zásilky a následně o termínu doručení.

…….

S posledním, třetím potvrzovacím emailem obdržíte i daňový doklad (fakturu) za dodané zboží včetně dopravy. Samozřejmě je možné si vyžádat zaslání daňového dokladu k Vaší objednávce i dodatečně.

INFORMACE K PLATBĚ

Platba je z Vašeho účtu odúčtována dle pravidel Vaší banky, peněžního ústavu resp. dle Vašeho zadání. Úhrada je obvykle provedena do druhého pracovního dne. Mnohé banky odúčtovávají okamžitě a tím je platba připsána na náš účet v den jejího odeslání (odúčtování).

V případě, že obdržíte poškozenou zásilku obratem prosím kontaktujte dopravce a sepište s ním reklamační protokol. Samozřejmě navíc můžete kontaktovat i nás, obrátíme se na dopravce také.

V případě, že obdržíte jiné zboží než objednané, prosím obratem nás kontaktujte prostřednictvím odpovědi na zaslaný potvrzovací email, nebo emailem či kontaktním formulářem. Domluvíme se na zaslání zboží zpět a na opětovném zaslání objednaného zboží. Dopravu Vám v tomto případě plně kompenzujeme.

…….

Vaší objednávku můžete před jejím odesláním změnit, doplnit či upravit. Učiníte tak odpovědí na zaslaný potvrzovací email nebo prostřednictvím emailu nebo kontaktního formuláře. Dle stavu objednávky Vaší objednávku upravíme nebo sdělíme, že je již předaná dopravci.

Zrušit Vaší objednávku můžete před jejím odesláním. Dle stavu objednávky Vaší objednávku zrušíme nebo sdělíme, že je již předaná dopravci.

………

Dignissim id a at adipiscing aptent nunc a dui dis quis est arcu parturient conubia lacinia adipiscing pulvinar nullam mi etiam leo molestie at elementum.

Quis nam per sem facilisis a a parturient consectetur mauris scelerisque parturient adipiscing pretium ac eget consectetur.

Condimentum nascetur sagittis eu himenaeos pharetra natoque bibendum pharetra nec vel a turpis dis phasellus ultrices sapien.